SELGROS Kraków

ul. Nowohucka 52
tel. +48 537 732 732

MAKRO Kraków

ul. Jasnogórska 2
tel. (12) 290 25 20

Programowanie, kodowanie kluczy samochodowych

Ocena (5/5) na 69 opinii
Kraków kodowanie kluczy

Kraków kodowanie kluczy

Zapraszamy do naszego punktu, gdzie zajmujemy się profesjonalnym przycinaniem oraz programowaniem kluczy. W ofercie posiadamy większość popularnych marek, a oferta jest sukcesywnie cały czas poszerzana. W ImmoCODE korzystamy z najnowocześniejszych, zaawansowanych technologicznie maszyn i sprzętu przeznaczonego specjalnie do kodowania kluczy samochodowych. Jesteśmy w stanie zakodować transpondery umieszczone w kluczach zarówno kodem stałym, jak i CRYPTO. Posiadamy licencję policji, dzięki czemu wszystko co robimy jest w 100% bezpieczne dla klienta.

Usługi z zakresu kodowania i dorabiania kluczy:

  • Dorabianie kluczy samochodowych zwykłych, jak i frezowanych do wszystkich popularnych modeli samochodów (również Ford'a)

  • Odczyty kodów PIN pojazdów (PIN CODE, SECURITY CODE)

  • Programowanie pilotów samochodowych, alarmów oraz centralnego zamka

  • Odtwarzanie kluczy samochodowych na podstawie samego zamka, stacyjki, korka wlewu – nawet w przypadku całkowitej utraty klucza

  • Ustawianie wkładek pod jeden klucz

  • Naprawa oraz regeneracja zamków po włamaniach

Oryginalne kluczyki samochodowe – dorabianie i kodowanie

Posiadamy oryginalne klucze do marek takich jak: Volkswagen, Skoda, Seat, Ford, Opel, Toyota oraz wielu innych! Dorabiamy zamienniki na surówkach liderów z branży, takich jak hiszpańskie JMA oraz włoska SILCA. Dzięki temu jakość, jaką chcemy Państwu zawsze dostarczać jest o wiele wyższa. Klucze, które oferujemy bazują na oryginalnych częściach, co sprawia, że są one nie tylko bardziej kompatybilne, ale również trwalsze.

Nasz szeroki wachlarz usług gwarantuje, że prawdopodobnie rozwiążemy Twój problem! Posiadamy również 24-godzinne pogotowie ślusarskie z dojazdem, dzięki czemu zatrzaśnięty samochód nie powstrzyma Cię przed dalszą jazdą!

Profesjonalna naprawa kluczy samochodowych

Zajmujemy się również naprawą oraz przekodowaniem istniejących już kluczy – również tych z wbudowanym pilotem. To, że klucz przestaje działać lub nie działa prawidłowo nie jest bowiem niczym nadzwyczajnym – wiąże się to z naturalnym zużywaniem się produktu oraz jego eksploatacją. Następstwem tego jest jednak zazwyczaj poważny problem – kłopot z dostaniem się do samochodu i powrót do domu. Większość z istniejących elementów potrafimy jednak naprawić lub wymienić tak, by klucz spowrotem działał bez zarzutu!

Zapraszamy do jednego z naszych punktów - przy ulicy Jasnogórskiej, lub Nowohuckiej w Krakowie lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!